>Podpora a servis na místě
Podpora a servis na místě

Rychlý servis, minimální prostoje

Kvalitní servis - hladký průběh stavby

Využijte výhod kvalitního servisu společnosti SITECH: Díky našemu pokrytí v rámci České i Slovenské republiky a vyššímu počtu servisních techniků zaručujeme nejkratší reakční dobu a rychlý servis přímo na staveništi. V co nejkratší době jsou systémy analyzovány, kalibrovány, vyměněny komponenty nebo nově instalované systémy uvedeny do provozu.

Jak kontaktovat naši podporu

Potřebujete rychle poradit s nějakým produktem nebo máte akutní problémy na staveništi? Pomáháme okamžitě, protože víme, že prostoje na staveništi stojí čas a peníze.

Telefonická podpora

S naší telefonickou podporou na čísle +420 724 763 147 / +420 724 625 505 (řízení strojů), na čísle +420 602 554 258 / +420 725 615 963 (měřičské systémy) se vždy dovoláte osvědčenému odborníkovi ze společnosti SITECH CZ. Servisní personál co nejrychleji lokalizuje a odstraňuje problémy nebo pomáhá s dotazy uživatelů.

E-mailová podpora

Tým podpory odpovídá na všechny dotazy položené prostřednictvím centrální e-mailové adresy podpory info@sitech-czech.cz. V případě problémů s údaji o staveništi může zaměstnanec často pomoci rychleji a spolehlivěji, pokud jsou údaje nebo fotografie zaslány přímo. Poškození součástí lze také lépe posoudit pomocí fotografií.

Podpora na místě

Pokud se nelze vyhnout schůzce se servisním technikem, koordinujeme vše potřebné pro rychlou pomoc na místě. Díky centrální evidenci servisních požadavků jsou naši technici okamžitě informováni o Vašem problému a potřebné komponenty jsou k dispozici na místě, takže je lze přímo nainstalovat.