>Výstavba inženýrských sítí
Výstavba inženýrských sítí

Řešení od SITECH CZ

Výstavba inženýrských sítí

Řízení kompaktních strojů

Řídicí systém GCS900 pro smykem řízené nakladače a kompaktní dozery snižuje počet opakovaných prací, geodetické práce, náklady a dobu výstavby. Robustní a vysoce kvalitní systém byl také optimalizován pro rychlou instalaci na stavební stroj.
Číst dále »

Řízení rypadel

Zvyšte výkonnost svého rypadla při zemních pracích pomocí stavební technologie od společnosti Trimble. Pracujte chytře, rychleji a s jistotou většího zisku díky vysoce produktivnímu, integrovanému a inovativnímu ovládání rýpadel, které eliminuje nutnost opakovaně se přibližovat k plánovanému terénu a přepracovávat jej.
Číst dále »

Modem SNM941 pro propojenou stavbu

Modem SNM941 pro Propojenou stavbu slouží k přijímání a odesílání digitálních plánů staveniště, změn návrhu, dat o korekcích GNSS, výrobních dat a informací o provozu strojů. Pomocí tohoto připojení lze poskytovat také technickou podporu. Modem se instaluje na stroj s jakoukoli řídicí jednotkou stavebního stroje Trimble.
Číst dále »

GNSS Přijímače

Přesné přijímače GNSS se vyznačují dobrým příjmem a vysokou přesností měření. Rychlá provozní připravenost zajišťuje rychlé uvedení do provozu na staveništi. Přijímače GNSS lze používat pro přesnou práci i v oblastech se špatným pokrytím mobilními telefony. Tím se vyhnete nákladným prostojům a zvýšíte produktivitu.
Číst dále »

Totální stanice

Totální stanice Trimble umožňují měření na velké vzdálenosti, jsou schopné provádět bezodrazná měření a pracovat v robotickém režimu. Díky technologii Trimble MagDrive™ jsou totální stanice řízeny bez opotřebení magnetickým pohonem, a umožňují tak nejrychlejší a pohyby.
Číst dále »

Potrubní lasery

Stavební potrubní lasery byly speciálně navrženy pro náročné podmínky na staveništi. Robustně konstruované lasery pro stavbu kanalizace jsou absolutně vodotěsné a snadno se čistí. Montáž laserů je jednoduchá, rychlá a snadná.
Číst dále »

Sklonové lasery

Všechny sklonové lasery Spectra jsou plně automatické, samonivelační a splňují všechny požadavky na svahy na staveništi. Sklonové lasery zajišťují přesnou kontrolu práce na plochách, které vyžadují změny spádů.
Číst dále »

Rotační lasery

Rotační lasery Spectra jsou přesné, robustní a spolehlivé. Přístroje jsou vhodné pro přesné nivelační práce na krátké, střední i dlouhé vzdálenosti a pro širokou škálu horizontálních a vertikálních aplikací.
Číst dále »