>Výstavba silnic a asfaltování
Výstavba silnic a asfaltování

Řešení od SITECH CZ

Stavby silnic

Řízení silničních fréz

Se systémem PCS900 3D může fréza frézovat s proměnlivým sklonem a hloubkou, čímž eliminuje podélné zvlnění, vyvýšeniny a prohlubně na silnicích při vysoké rychlosti. Systém PCS900 také snižuje námahu potřebnou k vytyčování a snižuje množství použitého materiálu.
Číst dále »

Řízení finišerů

Řídicí systémy Trimble pro finišery jsou vysoce přesné, snižují spotřebu materiálu a urychlují dokončení pokládky. Systémy nevyžadují žádná naváděcí lanka, což řeší celou řadu problémů, jako je posunutí nebo poškození lanka vozidly a ostatnín technikou na stavbě.
Číst dále »

Řízení asfaltových válců

Nivelační systém CCS900 pro asfaltové válce nepřetržitě měří teplotu a umožňuje tak spolehlivé řízení hutnění asfaltu. To zabraňuje poškození dlažby a zajišťuje, že řidič jezdí vždy v optimálním teplotním rozmezí.
Číst dále »

Přijímače GNSS

Přesné přijímače GNSS se vyznačují dobrým příjmem a vysokou přesností měření. Rychlá provozní připravenost zajišťuje rychlé uvedení do provozu na staveništi. Přijímače GNSS lze používat pro přesnou práci i v oblastech se špatným pokrytím mobilními telefony. Tím se vyhnete nákladným prostojům a zvýšíte produktivitu.
Číst dále »

Totální stanice

Totální stanice Trimble umožňují měření na velké vzdálenosti, jsou schopné provádět bezodrazná měření a pracovat v robotickém režimu. Díky technologii Trimble MagDrive™ jsou totální stanice řízeny bez opotřebení magnetickým pohonem, a umožňují tak nejrychlejší a pohyby.
Číst dále »