>Pozemní stavitelství a zemní práce
Pozemní stavitelství a zemní práce

Řešení od SITECH CZ

Stavební inženýrství a řešení zemních prací

Řízení vrtných souprav

Zvyšte bezpečnost, efektivitu a přesnost vrtacích a pilotovacích prací s přístrojem DPS900 od společnosti Trimble. Integrace s Propojenou stavbou dělá z DPS900 jedinečné řešení. Snižuje počet dodatečných prací a zvyšuje produktivitu.
Číst dále »

Řízení půdních válců

S nivelačním systémem pro válce CCS900 získáte požadovaný výsledek hutnění. Snímač zhutnění CM310 zabraňuje jak příliš malému, tak příliš velkému zhutnění a poskytuje strojníkovi v reálném čase informace o plochách, které je ještě třeba pokrýt.
Číst dále »

Řízení kompaktních strojů

2D a 3D ovládání strojů Trimble pro kompaktní stroje snižuje počet dodatečných prací, vytyčování, nákladů a doby výstavby. Robustní a vysoce kvalitní systém je také optimalizován pro rychlou instalaci.
Číst dále »

Řízení rypadel

Zvyšte výkonnost svého rypadla při zemních pracích pomocí stavební technologie od společnosti Trimble. Pracujte chytřeji, rychleji a ziskověji díky vysoce produktivnímu, integrovanému a inovativnímu ovládání rypadel, které eliminuje nutnost přibližovat se k plánovanému terénu a přepracovávat jej.
Číst dále »

Řízení dozerů

Provádějte zemní práce produktivněji a efektivněji pomocí nivelačního systému pro dozery. Ovládání stroje umožňuje přesnější práci v prostředí prakticky bez předchozího vytyčování. Zvyšte svou produktivitu a výkonnost dozeru díky síťovým technologiím a jednoduchému ovládání.
Číst dále »

Řízení grejdrů

Řídicí systémy strojů Trimble nabízejí flexibilitu s nejvyšší přesností a stálou kontrolou polohy a výšky. Výkonné systémy jsou rychle funkční a nevyžadují žádnou další infrastrukturu.
Číst dále »

Řízení kolových nakladačů

Realizujte třídění a složité povrchy vysokou rychlostí bez snížení kvality a bez nutnosti opakovaných pojezdů v jednom pracovním kroku. Díky 3D ovládání je kolový nakladač mimořádně flexibilní při používání. Při vhodných terénních podmínkách jej lze použít k vyrovnávání povrchů a zároveň nakládat nepotřebný materiál na nákladní automobily.
Číst dále »

Modem SNM941 pro propojenou stavbu

Modem SNM941 pro Propojenou stavbu slouží k přijímání a odesílání digitálních plánů staveniště, změn návrhu, dat o korekcích GNSS, výrobních dat a informací o provozu strojů. Pomocí tohoto připojení lze poskytovat také technickou podporu. Modem se instaluje na stroj s jakoukoli řídicí jednotkou stavebního stroje Trimble.
Číst dále »

Přijímače GNSS

Přesné přijímače GNSS se vyznačují dobrým příjmem a vysokou přesností měření. Rychlá provozní připravenost zajišťuje rychlé uvedení do provozu na staveništi. Přijímače GNSS lze používat pro přesnou práci i v oblastech se špatným pokrytím mobilními telefony. Tím se vyhnete nákladným prostojům a zvýšíte produktivitu.
Číst dále »

Totální stanice

Totální stanice Trimble umožňují měření na velké vzdálenosti, jsou schopné provádět bezodrazná měření a pracovat v robotickém režimu. Díky technologii Trimble MagDrive™ jsou totální stanice řízeny bez opotřebení magnetickým pohonem, a umožňují tak nejrychlejší a pohyby.
Číst dále »

Rotační lasery

Rotační lasery Spectra jsou přesné, robustní a spolehlivé. Přístroje jsou vhodné pro přesné nivelační práce na krátké, střední i dlouhé vzdálenosti a pro širokou škálu horizontálních a vertikálních aplikací.
Číst dále »

Sklonové lasery

Všechny sklonové lasery Spectra jsou plně automatické, samonivelační a splňují všechny požadavky na svahy na staveništi. Sklonové lasery zajišťují přesnou kontrolu práce na plochách, které vyžadují změny spádů.
Číst dále »