>Plánování a projekce
Plánování a projekce

Řešení od SITECH CZ

Plánování a projekce

Trimble WorksManager

Trimble WorksManager je nová cloudová platforma společnosti Trimble pro efektivní správu dat a strojů. Integruje systémy Trimble Earthworks, Siteworks, Business Center, GCS900 a SCS900.
Číst dále »

Trimble WorksOS

Díky platformě pro sledování projektů vidí stavební dozor a projektoví manažeři v reálném čase průběh výstavby v porovnání s projektem v jediné aplikaci. Systém WorksOS integruje všechny řídicí systémy strojů Trimble, Trimble Business Center a Trimble WorksManager.
Číst dále »

Trimble Business Center

Trimble Business Center

Výkonné moduly softwaru Trimlbe Business Center vám pomohou snadno a rychle vytvářet přesné integrované 3D modely pro projekty pozemního stavitelství a silniční výstavby. Stroje pracující podle 3D modelů snížují chybovost a zvýšují efektivitu na staveništi. Díky propojení kanceláře, strojů a pracovníků on-line můžete rychle aktualizovat data se zapracovanými změnami projektu.
Číst dále »

VisionLink

VisionLink

VisionLink vám dává neustálou kontrolu nad vaším projektem. 2D a 3D monitorování projektu vám poskytne informace o stavu každého stroje na staveništi i mimo něj v reálném čase, což vám umožní rychle řešit problémy a přesně plánovat dokončení.
Číst dále »

Connected Community - Propojená stavba

Trimble Connected Community je internetové cloudové řešení. Trimble Connected Community přímo propojuje kancelář, počítače v terénu a stavební zařízení v zabezpečeném webovém portálu.
Číst dále »

Polní kontrolery

Polní kontorlery Trimble jsou odolná zařízení, která jsou testována na bezpodmínečnou použitelnost v terénu a odolávají jakémukoli počasí. Jsou určeny pro použití s přijímači GNSS a totálními stanicemi. Umožňují stavebním firmám efektivněji a mobilněji využívat počítače na staveništi a zajišťují dokonalou komunikaci s kanceláří.
Číst dále »

Měřický software

Terénní počítačový software Trimble je navržen speciálně pro stavebnictví. Má uživatelsky přívětivé grafické rozhraní, které umožňuje předákům, mistrům, stavbyvedoucím a geodetům rychleji a efektivněji plnit jejich úkoly. Díky měřickému softwaru mají pracovníci stavby sami k dispozici digitální data projektu a mohou kdykoli vytyčovat prvky nebo měřit a ukládat aktuální polohu.
Číst dále »

Modem SNM941 pro propojenou stavbu

Modem SNM941 pro Propojenou stavbu slouží k přijímání a odesílání digitálních plánů staveniště, změn návrhu, dat o korekcích GNSS, výrobních dat a informací o provozu strojů. Pomocí tohoto připojení lze poskytovat také technickou podporu. Modem se instaluje na stroj s jakoukoli řídicí jednotkou stavebního stroje Trimble.
Číst dále »