>GaLaBau
GaLaBau

Řešení od SITECH CZ

Řešení GaLaBau

Řízení kompaktních strojů

Řídicí systém GCS900 pro smykem řízené nakladače a kompaktní dozery snižuje množství předělávaných prací, geodetických prací , náklady a dobu výstavby. Robustní a vysoce kvalitní systém byl rovněž optimalizován pro rychlou výměnu stroje a vyznačuje se jednotnými komponenty a jednoduchou obsluhou.
Číst dále »

Řízení rypadel

Zvyšte výkonnost svého rypadla při zemních pracích pomocí stavební technologie od společnosti Trimble. Pracujte chytřeji, rychleji a ziskověji díky vysoce produktivnímu, integrovanému a inovativnímu ovládání rypadel, které eliminuje nutnost přibližovat se k plánovanému terénu a přepracovávat jej.
Číst dále »

Modem SNM941 pro propojenou stavbu

Modem SNM941 pro Propojenou stavbu slouží k přijímání a odesílání digitálních plánů staveniště, změn návrhu, dat o korekcích GNSS, výrobních dat a informací o provozu strojů. Pomocí tohoto připojení lze poskytovat také technickou podporu. Modem se instaluje na stroj s jakoukoli řídicí jednotkou stavebního stroje Trimble.
Číst dále »

Přijímače GNSS

Přesné přijímače GNSS se vyznačují dobrým příjmem a vysokou přesností měření. Rychlá provozní připravenost zajišťuje rychlé uvedení do provozu na staveništi. Přijímače GNSS lze používat pro přesnou práci i v oblastech se špatným pokrytím mobilními telefony. Tím se vyhnete nákladným prostojům a zvýšíte produktivitu.
Číst dále »

Totální stanice

Totální stanice Trimble umožňují měření na velké vzdálenosti, jsou schopné provádět bezodrazná měření a pracovat v robotickém režimu. Díky technologii Trimble MagDrive™ jsou totální stanice řízeny bez opotřebení magnetickým pohonem, a umožňují tak nejrychlejší a pohyby.
Číst dále »

Rotační lasery

Rotační lasery Spectra jsou přesné, robustní a spolehlivé. Přístroje jsou vhodné pro přesné nivelační práce na krátké, střední i dlouhé vzdálenosti a pro širokou škálu horizontálních a vertikálních aplikací.
Číst dále »

Sklonové lasery

Všechny sklonové lasery Spectra jsou plně automatické, samonivelační a splňují všechny požadavky na svahy na staveništi. Sklonové lasery zajišťují přesnou kontrolu práce na plochách, které vyžadují změny spádů.
Číst dále »

Potrubní laser

Potrubní laser

Stavební potrubní lasery byly speciálně navrženy pro náročné podmínky na staveništi. Robustně konstruované lasery pro stavbu kanalizace jsou absolutně vodotěsné a snadno se čistí. Montáž laserů je jednoduchá, rychlá a snadná.
Číst dále »