>Určování polohy a měření
Určování polohy a měření

Řešení od SITECH CZ

Určování polohy a měření

Přijímače GNSS

Přesné přijímače GNSS se vyznačují dobrým příjmem a vysokou přesností měření. Rychlá provozní připravenost zajišťuje rychlé uvedení do provozu na staveništi. Přijímače GNSS lze používat pro přesnou práci i v oblastech se špatným pokrytím mobilními telefony. Tím se vyhnete nákladným prostojům a zvýšíte produktivitu.
Číst dále »

Totální stanice

Totální stanice Trimble umožňují měření na velké vzdálenosti, jsou schopné provádět bezhranolová měření a pracovat v robotickém režimu. Díky technologii Trimble MagDrive™ jsou totální stanice řízeny bez opotřebení magnetickým pohonem, a umožňují tak nejrychlejší a pohyby.
Číst dále »

Letecké snímkování dronem

Drony s kamerami s vysokým rozlišením jsou cenově výhodnou a rychlou alternativou pro průzkum velkých ploch terénu pro určování kubatur, vytváření digitálních modelů terénu nebo dokumentaci stavenišť, lomů či štěrkoven. Zejména v náročném terénu nabízejí drony bezkonkurenční výhody.
Číst dále »

Rotační lasery

Rotační lasery Spectra jsou přesné, robustní a spolehlivé. Přístroje jsou vhodné pro přesné nivelační práce na krátké, střední i dlouhé vzdálenosti a pro širokou škálu horizontálních a vertikálních aplikací.
Číst dále »

Sklonové lasery

Všechny sklonové lasery Spectra jsou plně automatické, samonivelační a splňují všechny požadavky na svahy na staveništi. Sklonové lasery zajišťují přesnou kontrolu práce na plochách, které vyžadují změny spádů.
Číst dále »

Potrubní lasery

Potrubní lasery

Stavební potrubní lasery byly speciálně navrženy pro náročné podmínky na staveništi. Robustně konstruované lasery, ideální pro stavbu kanalizace jsou absolutně vodotěsné a snadno se čistí. Montáž laserů je jednoduchá, rychlá a snadná.
Číst dále »