Síť permanentních referenčních stanic Trimble VRS Now Czech

Trimble® VRS Now je služba, která uživatelům umožňuje přístup ke korekčním datům metody real-time kinematic (RTK) přes internet. Díky vybudované síti 24 pevných referenčních stanic rovnoměrně rozmístěných v České republice je možné kdekoliv na našem území měřit s centimetrovou přesností. Navíc s překryvem do Německa, kde je do sítě připojeno dalších osm stanic Trimble VRS NOW Deutschland.

Síť je provozována firmou Trimble dle úspěšného modelu, který se již osvědčil například v Anglii (115 stanic), Německu (170 stanic), Irsku (22 stanic) a Estonsku (21 stanic). Stejný typ referenčních stanic je navíc používán i v dalších zemích, například na Slovensku, v Polsku, Švýcarsku, Chorvatsku nebo Bulharsku.

Neomezené možnosti = výkon, na kterém můžete stavět.

  • Trimble vyvinul VRS korekce. Pouze Trimble VRS Now poskytuje originální a opravdové řešení VRS.
  • Trimble VRS Now je postavena na síťovém řešení a není to pouze hrstka referenčních stanic. Celý systém je vymyšlen tak, aby vám přinášel ty nejlepší služby nezávisle na místě vašeho měření. Lepší pokrytí jinde nenajdete.
  • Jednotlivé referenční stanice jsou bezpečně a profesionálně spravovány. Nejen díky tomu můžete počítat s příjmem spolehlivých, kvalitních a dlouhodobě konzistentních dat.
  • Přístroje Trimble jako jediné v oboru mají funkci ´Data na vyžádání´. Kdykoliv během vašeho měření stačí stisknout tlačítko „Pauza“ a můžete na určitou dobu přerušit odběr korekčních dat – tím šetříte vaše náklady u tarifu VRS Naw Czech 100.
  • Všechny příjímače Trimble VRS Now Czech podporují příjem signálů ze systému GLONASS a jsou plně připraveny na příjem budoucích signálů evropského systému Galileo
  • Trimble vyvinul komprimovaný formát dat CMRx, který díky svým vlastnostem poskytuje značné výhody právě v síti Trimble VRS Now Czech.

Trimble VRS nyní představuje významný pokrok v přesnosti a produktivitě geodetických a kontrolních prací. Již nemusíte být závislí na „polní“ GPS referenční stanici, která přenáší korekční data přes radiomodem. Síťové řešení VRS Now je také ideální řešení pro řízení stavebních strojů vybavených nivelačními systém 3D-GPS.


Tarify VRS Now Czech

Tarif Czech Unlimited
Cena: 36 000 Kč bez DPH

Pro uživatele jsou k dispozici síťové RTK korekce s centimetrovou přesností na území celé České republiky. S tarifem VRS Now Czech Unlimited se lze kdykoliv připojit do systému s neomezeným přenosem dat po dobu 12 měsíců.


Tarif Czech 100
Cena: 12 000 Kč bez DPH

Pro uživatele jsou k dispozici síťové RTK korekce s centimetrovou přesností na území celé České republiky. Tarif VRS Now Czech 100 obsahuje 100 předplacených hodin s platností na 24 měsíců.
 

Vytisknout

Copyright © 2011 SITECH CZ